עיצוב בלונים לאירועים

רוצים להפתיע את אורחי האירוע הבא שלכם עם עיצוב מרהיב וייחודי של המקום? אם כן, כדאי שתצרו קשר עם רותי עיצובים המתמחה ביצירת בלונים מעוצבים לאירועים. מדובר בעיצובים מרשימים ויפים בהתאמה מלאה לאופי האירוע, הגדרות תקציב ורצונות המארגנים.

 

עיצוב בלונים לכול סוג של אירוע

יש לנו את כל הניסיון, הידע, הכלים והיצירתיות לעיצוב בלונים לאירועים עבור כול סוג ואופי של מאורע והגדרות תקציב. בין היתר, אנו מעצבים בלונים עבור האירועים הבאים:

  • עיצוב לחתונה – זהו עיצוב יוקרתי ומרשים שיהפוך את האירוע למדהים ביופיו ובלתי נשכח.

  • עיצוב לברית מילה או בריתה - ישים את הרך הנולד במרכז העניינים ויהפוך את המאורע למתוק במיוחד.

  • בר או בת מצווה - עליז ועכשווי, ישמח את כל הילדים שיוזמנו לאירוע.

  • עיצוב בלונים לימי הולדת - בהתאמה לכול מין וגיל, מגיל שנה עד מאה ועשרים.

  • אירועים עסקיים - לרבות השקות, כנסים, תערוכות ומסיבות חברה.

 

עיצוב התאמה מלאה לאירוע

ברור לנו שלכול אירוע יש אופי מיוחד משלו ולמעשה אין חתונה, מסיבת יום הולדת או אירוע עסקי זהים אחד לשני. ההבדל בין אירועים אלו נקבע בהתאם למספר פרמטרים שאותם אנו בוחנים ומשלבים לסידור בלונים הולם ומרשים. הפרמטרים כוללים בין היתר את הנושאים הבאים:

  • מקום האירוע - למקום עצמו יש השפעה ישירה על אופן סידורי הבלונים. לכן, בעת עיצוב חדר בבלונים נבחן את צורת המקום ובהתאם למאפייניו נעצב את הבלונים כך שידגישו את יופיו, יהפכו כול נקודה חלשה לייחודית, ואת החלל למרשים ועוצר נשימה. סידור הבלונים יושפע למשל מאירוע המתקיים במרחב פנימי או חיצוני, בחלל אחד גדול או פתוח או במספר חללים קטנים, בחלל מפולס או בעל מדרגות, גבוה או נמוך, וכל אלמנט נוסף הקיים בו.

  • גודל האירוע - יש הבדל באופן סידור הבלונים לקהל מוזמנים אינטימי וקטן, השם דגש על פרטים עדינים ומיוחדים, לבין סידור לאירוע רב משתתפים שהדגש בו מושם על אלמנטים בולטים וגדולים.

  • עיצוב המקום - אנו נדאג להתאים את סידור הבלונים לעיצוב המקום לקראת האירוע. ההתאמה תיקח בחשבון את סידור השולחנות, סוג התקרובות ואופן הגשתן, אזור קבלת הפנים ורחבת הריקודים, ועוד.

 

הזמנת בלונים מעוצבים לאירועים

המעוניינים בשירותי עיצוב בלונים במחיר משתלם במיוחד ובהתאמה אישית מלאה, מוזמנים ליצור קשר עם רותי עיצובים בטלפון 058-4405855 .